O Rowe

row1Jsme dovozce výrobků ROWE MINERALÖLWERK GMBH pro Českou a Slovenskou republiku. Tato firma vyrábí oleje, maziva a kapaliny.

Společnost ROWE MINERAL-ÖLWERK GMBH (závod na výrobu minerálních olejů, s r.o.) byla založena v únoru 1995 v rýnskohessenské obci Flörsheim-Dalsheim. Díky zdařilé obchodní politice jediného společníka a jednatele pana Dipl.-Ing. (FH) Michaela Zehe podnik expandoval, takže na jaře roku 2000 bylo sídlo firmy přeloženo do pfalzské obce Bubenheim.

Název ROWE tedy reprezentuje také hospodářský a společenský rozvoj v regionu. Jediným cílem je nabídnout všem zákazníkům nejvyšší kvalitu. 

„Kvalita znamená důvěru. Kvalifikovaní pracovníci vyrábějí za dodržování přesně definovaných kontrolních a zkušebních postupů vysoce kvalitní produkty Made in Germany.“

Vysoká produktivita, krátké dodací lhůty a atraktivní ceny vytváří z našeho podniku, certifikovaného podle normy DIN EN ISO 9001:2000, uznávaného partnera i pro velkoodběratele v tuzemsku i v zahraničí.

„Motivace a plynulé zlepšování tvoří základ úspěchu firmy.“

V dnešní době je u společnosti ROWE zaměstnáno více než 80 pracovníků

Ve 22 míchacích kotlích a na sedmi plnících linkách se vyrábějí motorové oleje, převodové a hydraulické oleje, průmyslová maziva, řezné a kluzné oleje.

Na konci května 2014 bude dokončen nový závod na produkci olejů ve Wormsu.

Ročně zde bude vyráběno více jak 120.000 tun olejů vysoké kvality MADE IN GERMANY